14 Mayıs Seçimlerine Kısa Bir Zaman Kala Megastar Tarkan’dan Gelen Paylaşım Coşku Yarattı

Ülkemizin en değerli sanatçılarından biri olan Tarkan yaptığı her paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 14 Mayıs’ta yapılacak olan 2023 genel seçimleri öncesinde yeni bir video yayınladı. Sosyal medya hesabından geçtiğimiz yıl İzmir’de verdiği inanılmaz konserdeki konuşmasından bir kesin paylaşan Megastar’ın gönderisi adeta coşku yarattı.

Tarkan, 9 Eylül 2022 tarihinde İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde konser vermişti.

Eminim bir çoğunuz o konserden haberdardır, hatta aramızda o konser alanında olup Tarkan’ın şarkılarına eşlik edenler de olabilir.

Gündoğdu Meydanı’nda hayranlarıyla buluşan Tarkan, ücretsiz açıkhava konserleri arasında dünyanın en kalabalık konserlerinden birine imzasını attı adeta.

Ünlü şarkıcı konuyla ilgili ‘Güzel İzmiiiir, canım İzmiiiir. Dün gece ne oldu öyle? Ne yaptık biz öyle? 🙂 Dünyanın en kalabalık konserlerinden biri olarak ilk 5’e girip tarihe geçmişiz. Vay be. Çoook teşekkür ederim o içten, o candan sevginize ve ilginize canlarım. Enerjiniz, coşkunuz müthişti. Hiç unutmayacağım bu konseri. Sizi seviyorum.’ ifadelerini kullanmıştı.

Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan Megastardan yeni bir paylaşım geldi. Tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği 14 Mayıs seçimleri öncesi bir video yayınladı.

Ünlü şarkıcı uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan 9 Eylül 2022 İzmir konserinden bir görüntü paylaştı.

Tarkan konser kesintini, “Birlik olmamız lazım, barış içinde, huzur içinde yaşamamız lazım. Biz öyle bir milletiz, bunu bir daha yakalamamız lazım” notuyla paylaştı.

Videoda, geceyi adeta kasıp kavuran yıldız popçunun ”Hep böyle sevgi ve neşe içinde kalın. Her şeyi kafaya takmayın. Üç günlük dünya. Gördünüz sahnem yıkıldı. Hayatta ne olacağı hiç belli olmuyor.” dediği duyuluyor.

Tüylerimizi diken diken eden başarılı sanatçı aynı zamanda şu ifadeleri de kullanıyor:

”Pamuk ipliğinde bir hayat. O yüzden her anın değerini bilmek lazım. Her günü son günümüz gibi yaşamak lazım. Birbirimizi sevmemiz lazım. Kırmamamız, birlik olmamız lazım. Barış ve huzur içinde yaşamamız lazım. Biz öyle bir milletiz, bunu bir daha yakalamamız lazım.’

Megastar Tarkan’dan gelen o videoyu da böyle bırakalım…

İzmir konseri sonrasında attığı tweeti yeniden hikayesine ekleyen Tarkan’ın paylaşımlarının ardından coşku seli yaşandı.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz. Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir