Amazon Bu Altcoin ile Ortak Oldu: Fırladı Fiyat!

Altcoin Cronos (CRO), Web3 girişimlerinin büyümesini desteklemek adına Amazon Web Services (AWS) ile ortaklık kurdu. İşbirliğinin duyurulmasının ardından Cronos’un (CRO) fiyatı yüzde 13 yükseldi. İşte detaylar…

Amazon ile altcoin ortaklığı, gündeme damga vurdu

Ortaklık, yeni kurulan ve başlangıç aşamasındaki şirketlere hem Cronos Labs hem de AWS’den uzmanlık ve altyapı sağlayarak Blockchain ve Web3 hizmetlerinin benimsenmesini ve entegrasyonunu artırmayı amaçlıyor. Startup’lar büyüme ve gelişimlerini hızlandırmak için AWS bulut kredilerine ve mentorluğa erişebilecekler. Program, doğrudan Cronos Labs tarafından sağlanan finansmanla 12 haftalık bir mentorluk programını içeriyor.

Girişimler ayrıca masterclass’lara erişim sağlama olanağına sahip. Bunun dışında, uzmanlarla konuşabilecek ve projelerinin ilk aşamalarında lojistik desteğe erişebilecekler. Bu işbirliği sayesinde girişimler, AWS bulut altyapısının ölçeklenebilirliğinden, güvenliğinden ve esnekliğinden faydalanarak Blockchain tabanlı uygulamaları hızlı ve verimli bir şekilde oluşturup dağıtabilecekler. Ortaklık, yapay zeka ve makine öğreniminin Blockchain sektöründe giderek daha popüler hale geldiği bir dönemde gerçekleşiyor.

Söz konusu ortaklığın duyurulması ile birlikte Crypto.com’a bağlı Cronos’un CRO coin’inin fiyatı yüzde 13 yükseldi. Kripto para birimi, son 24 saatte 0.065 dolardan 0.0758 dolara kadar yükselmeyi başardı. Coin’in 24 saatlik fiyat değişimini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir