Avcılar’da cinayet: Eski eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

Posted by

Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde, teze nazaran, Murat Mimaroğlu eski eşi Pınar İreç’in konutuna geldi. Burada İreç’in erkek arkadaşı olduğu sav edilen Şahin Arslan ile karşılaşan Mimaroğlu, tartışma başlattı. Meskenin içinde başlayan tartışma kısa müddette sokağa taştı.

“KOCASI TEHDİT EDİYOR”

Oğlu Şahin Arslan’ın planlı bir formda öldürüldüğünü sav eden anne Fikriye Değirmenci, “Pınar’ın kocası kapıya gelmiş. Aşağıya in diyerek tehdit etmiş. Oğlumda küçük çocuk var uyuyor diyerek aşağıya inmemiş. Zati o bayan oğlumu 2 gündür meskeninde tutuyordu. Dün gece de öldürmüşler. Kocası da tehdit ediyordu, bayanda, kocasının ablası da. Hepsinin ispatı var. Seni kaldırmamız 10 bin TL’ye bakar diyerek tehditte ettiler zati. Benim oğlumu ortalıktan kaldıran bu aile. Onlarda hatasız değiller. Oğlumu geri verecekler bana, o iki çocuğun boynunu bükük koymanın hesabını verecekler. Çocukları babasına çok düşkündü. Nasıl söyleyeceğimizi bilmiyoruz. 36 yaşında oğlum. Nasıl gömeceğim” dedi.

“BANA BİR ŞEY OLURSA FLAŞ DİSK VAR ELİDE, ONU POLİSE VERİRSİN”

Arslan’ın ablası İlknur Arslan “Gece saat 02.00’da polisler aradı ve kardeşimin hastanede olduğunu söyledi. Gittiğimde kardeşimin vefat ettiğini öğrendim. 2-3 yıldır konuştuğu bir bayan vardı kardeşimin. O sırada eşi ve öteki beşerlerle da konuştuğunu söylüyordu kardeşim. Hatta ‘Bana bir şey olursa bir flaş disk var elimde, onu polislere verirsin’ diyordu. Aslında olay olduğunda da bayanın evindeymiş. Olayın akabinde şahısta kaçmış. Biz bir an evvel saldırganın bulunmasını istiyoruz. Bayanın da bu kadar kolay kurtulmasını istemiyorum, zira bu olay onun meskeninde oldu, o teşvik etti” dedi.

KATİLİNİN NUMARASINI ANNESİNE BİLDİRİ ATMIŞ

Şahin Arslan’ın kendisini öldüren saldırganın numarasını annesine bildiri olarak attığını söyleyen Arslan, “Kardeşim tehdit edildi. En son esasen annemle konuşmuş. Kayıt diye bir bildiri atmış. Öldüren şahsın numarasıymış bu. Bize son iletisi o oldu” sözlerini kullandı. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.