Bahçeli bir isim daha taktı: LGBT ittifakı

Bahçeli, CHP, İYİ Parti ve Yeşil Sol Parti’yi kastederek ‘LGBT İttifakı’ dedi. Bahçeli açıklamasında “Kılıçdaroğlu zalimlerin Truva atıdır, LGBT ittifakına milli ahlakımızla, milli varlığımızla direnip inşallah rezil oyunu bozacağız.” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Zillet ittifakı bir beka sorunudur. Bir güvenlik tehdididir. Milli birlik ve kardeşliğimize, iç huzur ve barış ortamımıza kurulmuş kanlı ve kalleş bir pusudur. Kılıçdaroğlu zalimlerin Truva atıdır. Bu zillete tahammül etmek, göz yummak, ön açmak Türkiye için tarihi haklarından vazgeçmek demektir. LGBT ittifakına milli ahlakımızla, milli varlığımızla direnip inşallah rezil oyunu bozacağız.” diye konuştu.

HER ŞEY ORTADA, SAKLAYACAK BİR ŞEY KALMADI

Bahçeli, TürkGün gazetesinin sorularını yanıtladı. Bahçeli, “Kılıçdaroğlu’nun LGBT sempatisi yeni değil. İYİ Parti’nin içinde bile LGBT destekçileri var ve biliniyor. Kılıçdaroğlu’nu destekleyenler LGBT’ye özgürlük çağrısı yapmadı mı? Yeşil Sol Parti seçim beyannamesine bunu almadı mı? Aldı. Her şey ortada. Saklayacak, gizleyecek ve üzerini örtecek bir şey kalmadı.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir