Doctor Who’nun 60. yılına özel konuk… Ünlü oyuncu dizinin takımında

Posted by

Neil Patrick Harris 60. yıl dönümü özelinde Doctor Who’nun şimdiye kadar karşılaştığı en büyük düşmanı canlandırmaya hazırlanıyor.

Haber, geçtiğimiz temmuz ayında Jodie Whittaker’ın diziden ayrılacağının açıklanmasının akabinde, Sex Education’dan 29 yaşındaki Ncuti Gatwa’nın tanınan BBC dizisinin 14. hekimi olacağının açıklanmasının akabinde geldi.

Doctor Who dizi sorumlusu Russell T Davies, oyuncunun makûs adam olarak takıma katılacağını doğruladı.

BBC’nin duyurusunun akabinde Russell, Instagram’da şunları yazdı: “Neil Patrick Harris, Doktor’un karşılaştığı en büyük düşmanı oynuyor. Bu türlü büyük bir aktör, bu türlü büyük bir adam, bu bir onur. Düzgün eğlenceler!”

Harris de Instagram da paylaşım yaparak şunları yazdı: “İşim, hiç bu kadar gösterişli görünmemişti. Beni Whoniverse’inize davet ettiğiniz için teşekkür ederim. En berbatı olmak için elimden geleni yapacağım.”

Yeni takım, dizinin 60. yıl dönümü kapsamında 2023’te yayınlanacak olan sahneleri çekiyor. Harris’in canlandıracağı karakterin ismi ve yeni rolüyle ilgili ise şimdi daha fazla bilgi paylaşılmadı.

Russell, “Stüdyo kapılarımızı Neil Patrick Harris’e açmak benim için büyük bir onur… Lakin kimi oynuyor? Beklemeniz gerekecek. Lakin size kelam veriyorum, şu anda çektiğimiz şeyler planların dışında” dedi.

BBC daha evvel, Doctor Who’nun 2005’teki canlanmasından sorumlu olan Russell’ın 2023’te dizinin 60. yıl dönümünü kutlamak için geri döneceğini söylemişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.