Fenerbahçe’nin yeni transferi Joshua King: ‘Karimyerimde böyle tempolu idman yapmadım’

Posted by

Fenerbahçe’nin yeni transferi Joshua King UEFA Şampiyonalar Ligi 2. ön eleme turunda karşılaşacakları Dinamo Kiev maçına odaklandıklarını belirtirken hazır olabilmek için yoğun bir tempoda çalıştıklarını söyledi.

JESUS ÇOK DETAYCI

Jorge Jesus’un her konuda detaylara çok önem verdiğinin altını çizen Norveçli yıldız takımla henüz 2 idman yapabildiğini belirtirken “Söyleyeceğim şu ki, 10-12 yıldır profesyonel olarak futbolcuyum ve bu süre zarfında yaptığımız idman şeklinin görmüş olduğum en yüksek idman seviyelerinden bir tanesi. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim” diye konuştu.

DEVLER LİGİ HAYALİM

King, Dinamo Kiev maçıyla ilgili olarak da “Benim Şampiyonlar Ligi’nde toplam 7 dakikalık bir sürem var ve çocukluğumda bu yana hayalim Şampiyonlar Ligi’nde top koşturmak. Dinamo Kiev maçını sabırsızlıkla bekliyoruz. Biz, takım olarak iyi olduğumuzu düşünüyoruz ve elimizden gelenin en iyisini göstereceğiz” şeklinde konuştu.

TATİL İÇİN GELMEDİM

30 yaşındaki futbolcu büyük bir hırsla çalışmak için Fenerbahçe’ye geldiğini ifade ederken şu açıklamaları yaptı: “Buraya dudaklarımın arasına puroyu almak için ya da burada tatil yapmak için bulunmuyorum; ben buraya başarmak için geldim. Bunun için de çok mutluyum. Şu anda verdiğim karardan dolayı %1 dahi şüphem yok.

OYNADIĞIM EN BÜYÜK TAKIM FENERBAHÇE

“Burada olmaktan çok mutluyum, çok büyük bir camiadayım. Oynamış olduğum en büyük camia diyebilirim. Manchester United’da fazla süre alamadığım için en büyük camiam F.Bahçe diyebilirim. Benim açımdan ekstra özel bir duygu çünkü en iyi arkadaşım Türk ve iyi Fenerbahçeli.” King, Ozan Tufan’ı çok sevdiğini de belirtirken “O benim kardeşim” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.