Realme GT 2 Master Explorer Edition’ın fiyatı da özellikleri de netleşti

Posted by

Çinli teknoloji şirketi Realme’nin yeni amiral gemisi GT 2 Master Explorer Edition, uzun süredir teknoloji dünyasının gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle sahip olduğu LPDD5x bellek ile bu teknolojiyi kullanan ilk akıllı telefon olmayı başaran Realme GT 2 Master Explorer Edition, Çin’de bulunan bir perakende mağazasının girişinde yer alan posterle kendini ifşa etmiş oldu.

Posterde yer alan bilgilere göre 3998 Yuan karşılığında satılan telefonun küresel pazardaki fiyatının da bu seviyelerde olması bekleniyor. Yuan dolar çevirisini yaptığımız zaman karşımıza çıkan yaklaşık 600 dolarlık fiyat, bir amiral gemisi için de gayet normal bir seviye olacaktır.

Realme GT 2 Master Explorer Edition’ın fiyatı da özellikleri de netleşti

Gelelim şimdi telefonun özelliklerine. 6,7 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED panele sahip olan telefonun ekran yenileme hızı ise 120Hz olacak. Gücünü Qualcomm’un en yeni amiral gemisi olan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alan telefonun arka yüzeyinde 50MP + 50MP + 2MP’lik üçlü bir kamera dizilimi söz konusu. Telefonun ön yüzeyinde ise 16MP’lik tek bir lens bulunacak.

Meraklılarının karşısına 8GBRAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle çıkacak olan telefonun, giriş paketinin yaklaşık 600 dolardan satışa sunulacağını bir kez daha hatırlatalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.