Trump’tan yıllar sonra gelen Dr. Öz itirafı: ‘Bana kilo ver dediği için…’

Posted by

ABD’nin eski Lideri Donald Trump, bu yıl siyasete atılan dünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz ile ilgili bir itirafını paylaştı. Trump, bu olayın akabinde Öz’le yıllarca küs kaldığını da söyledi.

ABD’nin eski Lideri Donald Trump, Pennsylvania’da yaptığı bir konuşmada, ABD’de Cumhuriyetçi Parti’den Pennsylvania eyaletinin senatörlüğü için yarışan ve Türkiye’de de hayli tanınmış bir isim olan Dr. Mehmet Öz ile ilgili itirafta bulundu.

Trump, Dr. Öz’ün kendisine ‘kilo vermesini’ söyledikten sonra yıllarca onunla konuşmadığını söyledi.

Trump, Wilkes-Barre’da Cumhuriyetçi adaylar Dr. Mehmet Oz ve Doug Mastriano’ya dayanağı artırmaya çalıştığı sırada itirafta bulundu. Trump, konuşma yaptığı yerde, ” “Bu klima pek yeterli çalışmıyor. Burası yaklaşık 100 derece. Mecnun üzere terliyorum. Dr. Öz’ü arayacağım” dedi.

‘YILLARCA KÜS KALDIK’

Trump, daha sonra seyircilere dönerek Dr. Öz ile ilgili bir anısını anlattı. Trump, Öz’ün kendisini muayene ettiğini ve ona “En az 20-25 kilo vermelisin’ dediğini söyledikten sonra ona çok kızdığını ve yıllarca konuşmadıklarını söyledi.

Eski lider daha evvel Eylül 2016’da, yıl yapılacak seçimler sırasında Dr. Oz Show’da uzunluk göstermişti. Trump daha evvel de tıbbi muayenelerini paylaşmayı reddettiği için tenkit yağmuruna tutulmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.