Unkapanı köprüsü kapatıldı! Unkapanı Köprüsü trafik için kapalı!

Unkapanı köprüsü kapatıldı! Unkapanı Köprüsü trafik için kapalı!

Posted by

İstanbul Unkapanı Köprüsü’nde bağlantı noktasında ayrılma nedeniyle köprü ulaşıma kapandı. Son dakika haberi: İstanbul Unkapanı Köprüsü’nde şiddetli rüzgar nedeniyle bağlantı yerinde ayrılma meydana geldi. Köprüde oluşan 10-15 cm’lik ayrım nedeniyle, araçların geçişine izin verilmiyor.

622b1fd5ae298baca51a3e4e

Sibirya üzerinden gelen Ayber kar yağışı dünden itibaren İstanbul’da etkili olmaya başladı. Bazı bölgelerde 20 cm’ye ulaşırken İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yeni tedbirleri açıkladı. Öte yandan Unkapanı Köprüsü’nün bağlantı noktalarında rüzgarın etkisiyle açılma meydana geldi. Açılma nedeniyle Unkapanı Köprüsü iki yönde de trafiğe kapatıldı.

622b1ff866a97cc11c1e9544

İstanbul’da beklenen kar yağışı dün sabah saatlerinde başladı. Sibirya üzerinden gelen ve Ayber kar fırtınası kent genelinde etkili oldu. Bazı semtlerde kar kalınlığının 15-20 cm’ye ulaştığı belirtildi. Kar yağışı ve fırtınanın pazartesi gününe kadar sürmesi öngörülüyor.

UNKAPANI KÖPRÜSÜ’NDE AÇILMA, TRAFİK DURDU

İstanbul Taksim’e çıkan Unkapanı Köprüsü, bağlantı noktalarında meydana gelen açılma nedeniyle kapatıldı.

Köprüde oluşan 10-15 cm’lik ayrım nedeniyle, araçların geçişine izin verilmiyor.

622b1fde66a97cc11dfa120f

VALİ YERLİKAYA’DAN TIR VE KAMYON AÇIKLAMASI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı son paylaşımda “Anadolu ve Trakya istikametlerinden İstanbul’a seyahat eden TIR ve Kamyonların ilimize girişine kontrollü olarak izin verilmektedir.” dedi. Yerlikaya, İstanbul içinde bulunan TIR ve kamyonların trafiğe çıkışının da kontrollü sağlandığını söyledi.

OTOGARLARDAN KONTROLLÜ ÇIKIŞ

Vali Yerlikaya, İstanbul’daki Esenler, Harem ve tüm cep otogarlardaki otobüslerin çıkışlarının kontrollü şekilde yapıldığını aktardı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açıkladığı tedbirlerle ilgili olarak kente giriş yapmak isteyen TIR ve kamyonlar da polis tarafından tek tek durduruldu. Silivri’de durdurulan ağır tonajlı araçlar, parklara yönlendirildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.