XRP bir haftada %10 kazandı! – Devamı gelecek mi?

Posted by

XRP, yatırımcıların dip işaretleri aradığı bir noktada, genel kripto para piyasasının yanı sıra son günlerde kısa vadeli kazançlar kaydetti. Varlık ayrıca üç haftalık sürekli zayıf fiyat hareketini geride bırakmaya çalışıyor.

XRP bir haftada %10 kazandı! – Devamı gelecek mi?

Ripple’ın yerel tokeni XRP, basın zamanında 0,35 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde neredeyse %10’luk kazançlar kaydediyordu. Dönem boyunca, XRP fiyatı 10 Eylül’de 0,36 dolarla zirve yaptı. Yükselişin ortasında ana odak, varlığın kazanımları sürdürüp sürdüremeyeceği.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda, XRP değerindeki artış, yedi gün boyunca devam eden satın alma baskısından kaynaklandı. Özellikle, 11 Eylül itibariyle, belirtecin 4 Eylül’de kaydedilen 16.34 milyar $’dan %8.5 artışla 17.73 milyar $’lık bir piyasa değeri vardı.

XRP 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Ripple’ın teknik özellikleri bir dibe işaret ediyor

Genel olarak, XRP, varlığın TradingView üzerindeki göstergeleri hem hareketli ortalamalara hem de özete dayalı olarak olası bir dibe işaret ederken, güç işaretleri gösteriyor. Bu durumda özet tarafsızlığı gösterirken hareketli ortalama token için bir ‘satın almayı’ gösterir.

XRP teknik analizi. Kaynak: TradingView

Şu anda, XRP’nin fiyatı, bir CoinMarketCap kripto topluluğunun projeksiyonuyla uyumlu yükseliş duygularını ifade ediyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere topluluk, XRP’nin Eylül ayı sonuna kadar ortalama 0,49 $ değerinde işlem yapacağını ve mevcut fiyattan yaklaşık %40’lık bir büyümeyi temsil edeceğini tahmin ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.