Son dakika… İstanbul’u sağanak ve dolu vurdu! Uyarı üstüne uyarı

İstanbul’da öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağış Avrupa Yakası’nda etkisini artırmaya başladı. Bazı bölgelerde Büyükçekmece, Başakşehir, Arnavutköy, Küçükçekmece ve Gaziosmanpaşa’da etkili olan yağış nedeniyle yollar göle döndü. Bazı iş yerlerini su bastı.

Özellikle Başakşehir, Büyükçekmece, Arnavutköy ve Gaziosmanpaşa’da etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı iş yerlerini su bastı. Yollar göle dönerken, rögar kapaklarından suların fışkırdığı görüldü.

16:4028 Eylül 2023

ŞİDDETLİ YAĞIŞ SU BASKINLARINA DÖNDÜ
16:3028 Eylül 2023

KÜÇÜKÇEKMECE VE BAŞAKŞEHİR’DE ARAÇLAR SUYA GÖMÜLDÜ

İstanbul’da sağanak yağış etkisini gösterdi. Kuvvet yağış Başakşehir ve Küçükçekmece’de su baskınlarına neden oldu. Yağmur suları nedeniyle araçlar sulara gömüldü.

16:1728 Eylül 2023

‘RİSKLİ YERLERİ BOŞALTIN’

İstanbul Valisi Davut Gül de kentte beklenen sağanak yağışla ilgili İstanbullulara çağrıda bulundu.

Vali Gül açıklamasında, ‘Sevgili İstanbullular, İlimiz genelinde kuvvetli yağış devam etmektedir ve sabaha kadar yağış beklentisi tahmin edilmektedir. Lütfen su basma riski bulunan yerleri ivedi şekilde boşaltınız.’ dedi.

16:0028 Eylül 2023

BÜYÜKÇEKMECE’DE SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU

Büyükçekmece’de sağanak yağış etkili oldu. Sağanak yağış nedeniyle Mustafa Kemal Bulvarı’nda su birikintileri meydana geldi. Mimar Sinan mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde bazı işyerlerinin önündeki rögarlar taştı. (Baran AKKAYA / İSTANBUL, DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx