TikTok Trendlerinden Biri Olan “Tube Girl” Mercek Altında!

Yayınlandığı ilk günden beri hayatımızın her alanına giren TikTok, trendlere öncülük etmeye devam ediyor. Son zamanlarda toplu taşıma araçlarında çekilen videolar ile viral olan ‘Tube Girl’ akımı mercek altında! ?

Herkesin bildiği üzere TikTok, viral olan akımları ve özellikle dansları ile gündemden düşmüyor.

Sahnede veya bir odada dans etmek pek de önemli değil. Kampüste, kafede, mağazalarda ve sokaklarda TikTok çeken insanları görmemiz mümkün.

Dans etmek için toplu taşımalar pek de uygun yerler olmayabilir düşüncesi hakim. Ancak biri Londra metrosunda bu ön yargıyı kırmışa benziyor!

Sabrina Bahsoon isimli bir TikTok kullanıcısı, Londra metrosunda çektiği dans videoları ile birden bire gündem oldu ve videoları çok sevildi!

Çünkü kimsenin dans etmek ve bunu videoya almak için pek tercih etmeyeceği bir yerde yaptı: Londra’nın kalabalık toplu taşımalarından biri olan metroda!

Sabrina Bahsoon’u daha önce görenleriniz olmuş olabilir ancak kendisini şu videosuyla meşhur olurken gördük ?

Paylaştığı videolar o kadar çok sevildi ki, izleyen herkese özgüven aşıladı. Çünkü dediğimiz gibi, toplu taşımada video çekip bunu TikTok’ta paylaşmak biraz cesaret ister!

Sabrina bu yargıyı kırdı ve telefonun arka kamerasını 0.5 moduna, yani geniş açıya alıp harika videolar çekmeye başladı!

Hatta bu trende pek çok kullanıcı dahil olmaya başladı!

?

?

Trend öyle bir yayıldı ki artık sadece metroda değil, pek çok farklı yerde görmeye başladık.

Üstelik Sabrina’yı ünlü TikToker Bella Poarch ile gördük!

TubeGirl akımı metronun dışına taştı ve artık dışarıda herkes bu videolardan çekmeye başladı.

TikTok’ta ünlenen ve yükselişi tam gaz devam eden Türk şarkıcı Inji’nin “Gashlight” şarkısıyla video çekti ve Sabrina’yı daha da sevmeye başladık!

Metroda çektiği videolardan Paris Moda Haftası’na ve Balmain’in etkinliklerine katılan Sabrina Bahsoon’un yükselişi daha da hızlandı!

Bahsoon ile popüler olan “TubeGirl” akımında kullanılan şarkıları liste haline getirdik.

Sabrina’nın TikTok profiline erişmek için buraya, hazırladığımız listeye ulaşmak için ise şuraya tıklayabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx