“Bana Bugün Değil 20 Yıl Sonra Hak Verecekler” Diyen Fedon Evlilikle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Sürekli bronz kalan teniyle, her sene denize atlayıp tüm Türkiye’ye yazın geldiğini haber verişiyle ve slip mayolarıyla ünlü şarkıcı Fedon, Sibel Arna’nın YouTube’daki Ne Olursan Ol Rahat Ol programına katıldı. Fedon’un röportaj sırasında evlilikle ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalar ?

Her sene yazın habercisi rolünü üstlenen ünlü şarkıcı Fedon, her daim öyle ya da böyle gündemde yer alan isimlerden biri.

Ama hazır olun çünkü bu sefer Fedon’un bronzluğunu, slip mayolarını ve denize atlama stillerini değil, konuk olduğu programda yaptığı çarpıcı açıklamalarını konuşacağız!

Fedon, geçtiğimiz günlerde Sibel Arna’nın Ne Olursan Ol Rahat Ol programına konuk oldu.

Sohbet boyunca her zaman alışık olduğumuz yüksek enerjisini koruyan Fedon, Sibel Arna’nın “Birazcık evlilik ve evlilik ne kadar rahatlatıcı bir kurum ondan bahsetmek istiyorum” demesi üzerine evlilikle ilgili çok konuşulacak yorumlarda bulundu.

Sözlerine “Bana bugün hak vermeyecekler, 20 yıl sonra hak verecekler” diyerek başlayan Fedon,

‘Evlilik doğaya aykırı, bir! Ben 55 yıllık evliyim, yahu evlilik nedir? Bana biri bunu açıklasın. Ben insansam, imzaya gerek yok. Evlilik yok olacak bakın!’ diyerek devam etti.

Ardından “Evlilik daireleri resmi kerhanelerdir” yorumunda bulunan Fedon,

‘Şu lafın güzelliğine bakar mısınız? Yıllar önce bir film çekmek için Sadıkoğlu’nun yalısına gittik Ortaköy’de. Kapıdan girer girmez, koca böyle bir yazı, evin içinde. Hala vardır belki. ‘Evlilik daireleri resmi kerhanelerdir’ Yani belirli bir maaş alan belediye memurunun imzası olmadan ben bir hatunla birlikte olamam! Ne demek bu ya?’ diyerek çıkıştı.

“Evlilik doğaya aykırı” ve “Evlilik daireleri resmi kerhanelerdir” gibi epey çarpıcı açıklamalarda bulunan ve izleyenlerin 20 yıl sonra ona hak vereceğini söyleyen Fedon, evlilikle ilgili açıklamalarını,

‘Ben 55 yıllık evliyim, eşime tapıyorum! Eşime tapıyorum! Ama her eş de Fedon’un eşi gibi olmaz, olamaz!’ diyerek bitirdi.

Bize biraz program yayınlandığında ve eşi izlediğinde yaşayacaklarını düşünüp eşinin gönlünü almaya karar verdi gibi geldi ama hadi neyse! Evlilik daireleri resmi kerhaneler midir? Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir